קאמה סוטרה - כדאי להכיר

קאמה סוטרה - כדאי להכיר

תנוחות.. תנוחות.. תנוחות… וכמה אנחנו ממציאים את עצמנו בדרך הזאת?!

התנוחות שלנו בסקס הן הדרך הכי שקופה שלנו להתבטא ודרכן אנחנו יכולים ללמוד הרבה על הפרטנר שלנו ועל החופש האינטימי שלו מולנו.

אני לא מכירה אדם חופשי ומועצם שמסוגל לנוע בחופשיות כשהפרטנר שלו נע מולו בהגבלה ותקיעות זה מרגיש לי כמו סקס מדומה, כמו ביום זול של תסריט מושלם.

אין את מי להאשים על חוסר הזרימה לא את עצמנו ובטח שלא את הפרטנר המוגבל, הסיבות לזה מגוונות לפעמים זה בא ממנו לפעמים מתוכנו והמון פעמים זה קשור בכימיה ובתקשורת המינית שמתקיימת באותו הרגע בחלל האויר.

למה קאמה סוטרה היא כה פופלארית גם במערב?

סקס הוא אקט קוסמי, אגדי רגע של תשוקה, הוא אחד הדברים הכי מענגים שהעולם העניק לנו וזו זכות ממשית עבור הבריות אבל אם נתמיד לקיים סקס באופן קבוע מבלי לגוון לעצמנו את החוויה אנחנו ככל הנראה נאבד את העונג הזה ונאבד את הכיף והסחף שהסקס מביא איתו.

בשביל זה חשוב לגוון במקום בו הסקס מתרחש שיכול לעבור מהמיטה בחדר ועד למקלחת ואפילו לחוף הים או חורשה מבודדת, אפשר לגוון גם בחוויית האקט שיכולה להשתנות בז'אנר או לחילופין באמצעות תחפושות ודרכים מגוונות אחרות וכמובן גם בתנוחות המקובעות שעלינו לחשוב תמיד איך לגוון בהם ולהפתיע.

את זה לא אני קבעתי עוד שנים רבות לפני שההורים שלי חשבו עלי ועוד לפני שבכלל חשבו עליהם קם אדם בעולם שכתב ותיעד את הקאמה סוטרה שפירושה "תורת האהבה" ואם עוד לא נחשפתם אליה מדובר בתורה שלמה שתשנה לכם את החיים.

ספר הקאמה סוטרה

הקאמה סוטרה הוא ספר שכולו על טהרת המין אבל לא רק, בספר הקאמה סוטרה תמצאו מדריך אהבה, עונג תשוקה ודרכים הרמוניות לישום בחיי הזוגיות ובחיים בכלל…

אני ממש ממליצה למי שעוד לא עיין בספר לעצור איפה שהוא בדרך ולהצטייד עבורו באחד, כי בהחלט הגיע הזמן שנפתח את הראש ונכניס לשם קצת הרחבת ידע.

קאמה סוטרה - אילו תנוחות מומלץ לכם לנסות?

אבל עד אז שתצטיידו לכם בספר הקאמה סוטרה הרשו לי לתת לכם הצצה קלה לכמה מהתנוחות שאני אישית התחברתי אליהן שם:

פיטידקה

תמיד חלמת להיות קרפדה - על האישה לשכב על גבה ולמשוך את הברכיים שלה בכיוון הצלעות, לעבר החזה כאשר כפות הרגליים שלה מונחות על בית החזה של הפרטנר בזמן שהוא מעליה (בזהה לתנוחה המסיונרית). אפשר לנסות להעזר בכרית שתתמוך בגב הגברת ותגביהה אותה, מה שיתרום להגברת החיכוך בחדירה.

ולא, את ממש לא הולכת לישון עכשיו זה הזמן לתת עבודה ולהניע את האגן שלך לכיוון הירכיים שלו בכל פעם שהן מתחכחות בך בתקווה שתגבירי את המפגש עם נקודת הג'י.

דהנוקה

דוגי קצת אחר - התנוחה הזאת היא די מחזירה אותנו לדוגי כי היא באה מאחורה אבל היא לגמרי שונה, על האישה לשכב על הבטן כשרגליה פשוקות מעט וישרות, הגבר עולה על גופה מאחור כשרגליו משני צידי גופה וככה הוא חודר תוך שהוא לוחץ עם האגן שלו לעבר הישבן שלה. מומלץ שהאישה תהדק את עומק החדירה עם כריכת הרגליים שלה סביבו. אם אתם חווים בריחה של הפין במהלך האקט אפשר לתמוך עם כרית תחת האגן שלה וזה אמור לעזור. אולי היכרתם את התנוחה הזאת בשם תנוחת הפרה, אבל אל תחשבי על זה ככה רק תהני ותתענגי.

גרימביטקה

כמו בהתעמלות זוגית - בתנוחה הזאת על האישה לשכב בפשוק רחב בדומה לאות V  ועל הזכר החודר לעלות עם הברכיים שלו ולעטוף את הירכיים שלה ולרכון מעליה, על מנת לתמוך במשקל גופו הכי טוב שיאחוז בידיה של הגברת ולפעול במרץ. אני ממליצה לה לתמוך בכפות רגליה ולהעמיק את התנוחה. אממממ…

סטיטרטה

פילאטיס ביתי - מדובר בתנוחת עמידה שדורשת מאיתנו המשתתפים מעט כוח פיזי כשהגבר שלנו נשען עם גבו על קיר ומניף את בת זוגו אל עבר הפין שלו כשהוא אוסף אותה מהישבן לתוך גופו. זה הרגע שהאישה ננעלת עם רגליה עליו, כאשר רגליה סביב המותניים שלו וידיה אוחזות בזרועותיו היא יכולה לנוע אחורה ולפנים בעזרת לחיצות רגליה על הקיר. זו אחלה תנוחה לאקט זריז אבל היא שואבת לנו המון אנרגיה ויהיה קשה להחזיק איתה לזמן ממושך.

שולאצ'יטאק

לגמישות שבנינו - אם את מאלה שאוהבות לאתגר את עצמן או שגמישות היא חלק מחייך שווה לכם לנסות את התנוחה הזאת. את שוכבת על גבך והפרטנר מניף רגל אחת שלך כלפי מעלה והצידה בכיוון צד ראשו. הפרטנר רוכן על האגן שלך תוך חדירה כשהוא מניח את הרגל שלך באזור המצח שלו. עלייך להחליף בין הרגליים לסירוגין שכף רגל אחת בעקביות על המצח שלו והשניה מונחת על המיטה וזה חוזר חלילה.אתם יודעים שאתם עושים את התנוחה נכון אם החזה שלו מקביל תמיד לגב הירך של הרגל המונפת שלך.

אל תפחדו לנסות יותר או לשנות לפי הצורך והיכולות הפיזים שלכם, מה שהכי חשוב בתנוחות זה להגיע לזוויות שמטיבות עם נקודות העונג האסטרטגיות בגופך, שם הכיף האמיתי מתחיל…

ספר הקאמה סוטרה נכתב לשימוש מגוון של בני האדם ולכן אין לי ספק שגם אתם תצליחו לדגום ממנו ערכים חשובים שיעשו לכם עונג, לכן הצטיידו ברוח אנרגטית טובה, סקרנות והמון זרימה… 

בעונג רב - קיקי

מה את\ה מחפש\ת?

העגלה שלך