בגדי סקס

בגדי סקס

לנז'ריי או בגדי סקס… תקראו לזה איך שבא לכם… אבל ברור שזה מאסט לאקט מושלם מהסרטים!

מחלוקות רבות יש בכל הנוגע לחנויות סקס ולשימוש במגוון אביזרי מין המשווקים בהן, יש המעידים על תרומה גדולה לחיי המין, העשרה והובלה לעונג אין סופי כאשר הם מכניסים צעצועי סקס לחיי המין שלהם ויש עוד את אלה החוששים בגלל בטחון עצמי, תחרותיות והתירוץ שזה לא טבעי (כאילו יש עוד משהו טבעי בעידן שלנו) אבל נישה אחת אינה שנויה במחלוקת והיא בגדי סקס.

תהיו לקוחות חוזרים בחנויות סקס או תהיו מאלה שחוצים מדרכה כאשר נקראת כזו בדרככם בגדי סקס לנשים הם הפריטים האהובים על כולנו.


תחרה חושנית, רשת נועזת, רצועות דקיקות ואבנים משובצות במגוון עצום של עיצובים, צבעים, מידות ואפילו תחפושות למשחקי תפקידים שוברי שגרה וכמובן שלא ציינתי אפילו קומץ מהאפשרויות הקיימות.

הסולדים מחנויות סקס יחפשו בגדי סקס בחנויות הלבשה תחתונה המיועדות לנשים אבל אלה שרואים בסקס מקדש שאותו צריך לשמר לא יתפשרו על פחות מחנות המיועדת להגשים את חלומות התשוקה…

נכון שבגוד סקסי הוא לא צעצוע מין סטנדרטי, לא מיועד לשעשועי חדירה מענגים אבל תסכימו איתי שלבוש סקסי מעצים את החוויה המינית?! היש עונג גדול מלראות את הפרטנרית לבושה ומושקעת כמו כוכבת לוהטת?!

תהיו שחקנים בהצגה:

בדיוק כמו כל דבר בחיים, אם יש בנו רצון לסקס מטריף עלינו להשקיע גם בתפאורה.

כדי להיכנס לדמות החולה או הרופא, שטן או מלאך, שוטרת או אסירה, חדרנית או שוטרים וגנבים ועוד מגוון תפקידים העולים על כל דמיון עלינו להתחבר לדמות ולהאמין לזה.

להיכנס לסרט ולתת לאווירה להשפיע על החוויה, תאחלס עם הטרנינג או הפיג'מה הסטנדרטית זה לא באמת עובד… 

תפקידים סקסיים כאלה ואחרים תורמים מאוד לחווית סקס יוצאת דופן, למשחקי פיתוי נועזים ולחווית פורקן עצומה.

לשמחתינו יצרני ביגוד סקסי מהנחשבים בשוק למדו את הדרישות ובשנים האחרונות אפשר למצוא בגדי סקס בכל המידות מ: XS-XXXL ובגזרות מחטבות.


הצרה לא שייכת רק למידות:

נשים בכל מידה חוות שינוי במבנה גופן עם חלוף השנים… צלקות היריון, הרזייה, כתמי גוף, בטן רופסת, מותן רחבה והרשימה עוד ארוכה.

למי מאיתנו זה לא קרה ולא משנה מה המשקל שאנו נושאות על גופנו אנחנו תמיד נחשף לשינויים לא רצויים במבנה הגוף והדבר פוגע לנו בבטחון העצמי, בקשר האינטימי וברצון לחשוף את את הגוף. אולי בגלל זה המותגים המובילים כל כך השכילו לתכנן את הגזרות בסקלת מידות רחבה ובגזרות מחמיאות שיתנו לנו הרגשה של יופי וביטחון.


תתאהבו אחד בשני ולא בבגד:

יש את הטענה החוזרת בקרב המתעניינים והיא "למה לי להשקיע זה במילא נקרע?"

בואו… אנחנו משקיעים הון בבגדי ערב שנלבשים באופן חד פעמי ועוד לא עשינו מזה סיפור גדול.

שורפים דלק או סיגריות, אוכלים למרות שנהיה רעבים. אז מה?!

אכן ביגוד סקסי נתפר מבדים דקיקים ועדינים ובכל זאת ניתן לשמור עליהם לאורך זמן אם נתייחס אליהם בעדינות ונכבס ביד אבל היי… אנחנו פה להשתולל, להתפרע ולצאת מהנורמה לכן אני תמיד אומרת "אם הבגד לא נקרע מישהו פה לא עשה את העבודה כמו שצריך, לא עשינו מספיק כיף! ובהנאות שלנו צריך להשקיע!"


ביגוד סקסי זה מאין חותמת לפרטנר שאנחנו בהשקעה בזוגיות, באווירה ובאקט עצמו כמו שלא נלך לעבודה עם פיג'מה, לא נלבש חולצת טריקו דהוייה לאירוע ולא נראה במסיבה עם בגדי עבודה בלויים ככה נהוג לעשות גם בחדר המיטות עם הפרטנר בחדרי חדרים. למרות שאף אחד אחר לא שם כדי לומר לנו "כמה יפה התלבשת" מלבד בן הזוג שאותו את רוצה לפתות.

מה את\ה מחפש\ת?

העגלה שלך