סיפורי סקס מרתקים | סיפורים לוהטים למבוגרים

סיפורי סקס מרתקים | סיפורים לוהטים למבוגרים

בין אם אתם כאלה שקוראים בלי סוף או בכלל מאלה שלא זוכרים איך זה מרגיש לדפדף עלה בספר.

אם תשאלו את דעתי האישית והמקצועית באופן חד משמעי קריאת סיפורי סקס מפתחת את חיי המין.

הרשו לי להסביר… קריאה באופן כללי היא פעולה מעשירה ומפתחת את דמיון האדם ומרחיבה אותו.

בדיוק כפי שספרי ילדים מסייעים להם בשיפור הזיכרון, מיומנויות למידה, התגברות על פחדים וכו'... כך ספרים אירוטיים משפרים לנו את הביצועים המיניים, התקשורת המינית, הקשר האישי עם עצמנו, הבין אישי עם הפרטנר/ית, מעוררים לנו את החשק, מעודדים הפרשה של הורמונים מחרמנים וכמובן מכניסים לנו הרבה רעיונות סקסיים לזמן איכות מהסרטים!

אז למה לא סרטים?

אם נשווה את זה לסרטים: רומנטיים, סרטי אהבה, סרטים אירוטיים או לפורנו חוויית הקריאה עדיפה בהרבה, הקריאה ביחס לצפייה מפתחת את הדמיון האישי שלנו, מעוררת את התת מודע, עוזרת לנו לפתח מיניות בריאה ואפשרית, הקריאה יוצרת אצלינו הרבה יותר דברים חיוביים - אני מגדירה אותם עוגנים, מאשר צפיה בסרט והנה לכם הוכחה בעידן הנוכחי.


תזכרו בבקשה במה שעשה לנו הספר האגדי 50 גוונים של אפור, כאשר התגלה הספר הוא הפך למגפה מעוררת השראה. נשים בגילאים השונים עטו לעבר חנויות הסקס כדי לצייד את הפנטזיות הכמוסות שעלו להן במשך הקריאה, פתאום שיח מיני עם חברה היה שווה ערך לבילוי פרוע שלא נדבר על שיתופים חמים ברשתות החברתיות ומה בדבר ההשקעה באקט, נשים התחילו לביים סצנות מהדמיון הפרטי שלהן מה שהביא הבנה שונה מאישה לאישה תחת אותן כותרות בדיוק (כמה שווה) אנשים ונשים התחילו לחקות רעיונות מתוך הספר שלגמרי הסצינה הייתה לפי איך שהם מדמיינים את הכתוב אבל בתכלס זה לקיים סצנה זרה מהמקום האישי שלך… 

לאחר מכן שהסרט הוקרן עוד לפני שהביקורות הציפו את המהדורות היה אפשר לקרוא את הפוסטים של צופים מאוכזבים כי לא ככה הם ראו את זה.

אתם קולטים, במאי אחד הפיק את נקודת המבט האישית שלו והצופים מאוכזבים כי זה לא מתחבר עם הפנטזיה האישית שעולה אצל כל אחד מהם בראש… נקודה למחשבה.

הסצנה המצולמת בסרט נועלת את המוח שלנו במחזה אחד ולא מאפשרת לו לקבל את האופי הנכון יותר עבור עצמינו.

עוד ערך משמעותי מאוד שנפגע אצלינו בצפייה בסרט ותודה לאל שיש לנו עוד ספרים בעולם המודרני זה הדימוי העצמי.

כן, כן, אני יודעת שטוחנים את הנושא הזה בכל פינה מדוברת אבל הרשו לי לחפור ולהעמיק ולשם שינוי אתייחס גם לדימוי הנוצר אצל נשים וגם לדימוי הגברי שנפגע לא פחות ובכל זאת אינו מדובר מספיק.

כפי שאנחנו יודעים לסט הצילומים בסרט ילהקו לא פחות מדוגמנית זוהרת ונטולת קימורים עם עור במראה פורצלן חגיגי והגבר… משום מה הוא תמיד עשיר בצורה בלתי מושגת, חתיך, חכם, ג'נטלמן ולעולם לא ישכחו לשרטט לו קוביות ככה שלא יהיה מקום לדמיין אותו חלילה דומה לבן זוגך (ממש חלום של כל אמא חתן כזה אפילו לעצמה) אותה אישה המגלמת את התפקיד נראית כל כך טוב תמיד, בכל זווית ובכל זמן אפילו שצילמו אותה זה עתה מקיצה משנתה או מתעמלת. 

אין שום עיוותים באיזור הבטן, חלילה בישבן או בציצים לכל אישה שצופה בזה כרגע יהיה קשה לדמיין את עצמה בסשן כזה בחייה.

ועכשיו לדימוי גברי… קשה לי לדמיין את הישראלי הממוצע בלי קרס ושלא נדבר לרגע על היכולת הכלכלית המאוד קשה במילא בעולם האמיתי. מה שמשאיר אותך במציאות עם גמד עגלגל ברוב המקרים גם טרוד שלא נשאר לו מקום להגשמת פנטזיות, ביניים שלו הוא רואה שחקן חתיך, עשיר, יצירתי ובעל יכולות וכישוריים מיניים היסטריים (הוא מחזיק על הסט כבר 10 דקות) את קולטת הוא לא גומר. "איך אני עושה את זה לעזאזל?" 

איך גבר ממוצע מהחיים האמיתיים צריך להתמודד עם זה?

איך אישה ממוצעת מהחיים האמיתיים צריכה להתמודד עם זה?

בפורנו למשל, שעות של טיפוח, זוויות צילום מחמיאות, טייקים ועריכות כל מה שצריך כדי לגרום לנו לקנא.

אז סרטים כן עושים את העבודה ברמת ההתעוררות המינית וגם איכשהו מכניסים אותנו למוד טוב, אנחנו כן עלולים להגיע לויז'ן טוב ולתגליות אבל רק עד גבול מסויים ורק עד ליצירתיות של הבמאי.

בסיפורי סקס זה כבר סיפור אחר לגמרי, תנסו את זה - זה כיף!

אתם תגלו הרבה מאוד על עצמכם, ביחד ולחוד, תגלו יותר על היצר והחשקים וכמובן תמלאו את עצמכם במיניות בריאה והגיונית יותר.

תודו לי אחר כך…

מה את\ה מחפש\ת?

העגלה שלך