איך לנקות אביזרי מין?

איך לנקות אביזרי מין?

להגיד אביזרי מין זה כבר מזמן לא מילה גסה והמוצרים האלה הופכים משנה לשנה יותר ויותר נחשקים…

בין אם זה בין זוגות לבודדים, אם בקרב נשים או גברים, כשמדובר בצעירים יוותר או במבוגרים, ממש לכל שכבות המגזרים והמגדרים.

לונילים שבינינו וגם לפרועים ביותר לכולם אפשר להתאים את צעצוע מין המושלם ביותר עבור הפנטזיות הנחשקות של כל אחד ואחת… וזה כבר ברור שהתחום הזה נוגע ממש בכל אחד ואחת.

תעשיית אביזרי מין העולמית עשתה אבולוציה התפתחותית ובכל שנה היא קוטפת לעצמה שיא חדש בטכנולוגיה וחדשנות.

השדרוגים לא מאחרים להגיע בקצב מהיר אם ברמת האלקטרוניקה, שכלול, עיצוב וכמובן החומרים בהם התעשייה משתדרגת שכיום הם באיכות יוצאת דופן.

ניקוי אביזרי מין לפי סוג החומר

כשבוחרים צעצוע מין חדש אנחנו תמיד שמים דגש מיוחד על החומרים ממנו האביזר מין עשוי וזאת כי רמת הניקיון וההיגיינה חשובה מאוד לכולנו. אחרי הכל אנחנו קונים צעצוע עונג ושואפים להישאר איתו ברומן ארוך וחלילה לא להיפרד ממנו, בטח לא בגלל שהוא ספח לתוכו לכלוך ופתאום הפח ללא ראוי עבורנו…

סיליקון טהור/רפואי

אז כמו שכבר אמרתי תעשיית אביזרי מין היום מפותחת ולכן לרוב תמצאו על מדפי חנויות הסקס אביזרי מין העשויים מסיליקון טהור או יש מי שיקרא לו סיליקון רפואי והוא המוביל בתעשייה.

סיליקון איכותי, טהור, הוא הפופלרי ביותר בתעשיית אביזרי מין וזה כי הוא חומר לא נקבובי ועל כן אינו אוגר בתוכו לכלוך, מתנקה ביעילות ובקלות אפילו במי ברז זורמים.

הסיליקון טהור/רפואי ידוע גם כהיפואלרגי, כפי ששמתם לב קראתי לו גם סיליקון רפואי וזה כי מדובר באותו סיליקון המשמש בעולם הרפואה בניתוחי שתלים ומה שטוב לרפואה כמובן טוב גם לנו.

אני יודעת שיש א.נשים שיחלקו עלי עם עניין המי ברז ולא יספק אותם לעולם השיטה הלא יסודית הזאת אז בשבילם אני מציינת ניתן לשטוף את הסיליקון הטהור גם עם סבון אני אישית ממליצה מאוד שזה יהיה סבון ללא אלכוהול כמו למשל סבון תינוקות.

חומרים אחרים: סייבר סקין, אולטרא סקין, סופט סקין, אירוסקין

לעומת זאת ישנם גם חומרים אחרים המשמשים את התעשייה והם מכונים חומרים חמים.

הם קיבלו את הכינוי הזה כי הם לגמרי רכים וגמישים ודי זהים למגע אמיתי.

לרוב תמצאו אותם בדגמים מסוימים של דילדו, מאוננים לגבר ולעיתים גם בויברטורים ושמם המקצועי של החומרים הוא סייבר סקין, אולטרא סקין, סופט סקין, אירוסקין.

מדובר בחומר נקבובי מה שאומר שהוא אינו מתנקה באותה יעילות כמו הסיליקון הטהור אבל למי שמעדיף רכות אין כל כך ברירה אחרת.

אפשר לשטוף גם את החומר הזה עם סבון תינוקות או תרסיס טרמוסיטין המיועד לניקוי אינטימי ויעיל גם עבור אביזרי מין שלנו אבל אלה מסוג המוצרים שלעולם לא יהיו מחוטים ברמה של חדש ולכן לא מומלץ להעביר אותם לשימוש אצל מישהו אחר ואם יש תוכנית כזאת מומלץ להשתמש בהם עם קונדום.

חומרים נוספים: לטקס, גומי וזכוכית מחוסמת (E-GLASS)

עוד ניתן בימינו למצוא אביזרי מין העשויים לאטקס או גומי אומנם כבר לא הרבה אבל בכל זאת מידי פעם הם יופיעו במדף וגם הם נקבוביים ואין להעבירם אלה אם השימוש נעשה עם קונדום ולגבי השטיפה רק עם סבון נטול אלכוהול.

E-GLASS זכוכית מחוסמת היא גם חומר שימושי מאוד בתעשיית אביזרי מין אם כי הקהל הישראלי די נמנע ממנו וזה חבל.

אומנם מדובר בחומר קשה למגע ולא אלסטי בכלל אבל הוא 100% סטרילי ומתנקה ביעילות ובקלות, כל סבון למעשה יתאים לחיטוי החומר ואפשר להסתפק אפילו במגבון.

ניקוי אביזרי מין מפלסטיק 

פלסטיק שגם הוא שימושי בתעשיית אביזרי מין גם הוא כמובן בדומה ל E-GLASS הזכוכית המחוסמת קשיח ואינו גמיש אך מתנקה באופן ביעילות אפילו בעזרת מגבון.

לסיכום, אני מאמינה שתמצטתי פה את רוב החומרים המצויים לפחות בשוק הישראלי, החל מהסילייקון הטהור שפופולרי ביותר ועד ל- E-GLASS והפלסטיק שלאט לאט נעלמים מהמדפים אך עדיין נוכחים.

בכל מקרה חשוב לי להבהיר כשהמוצר הוא רק שלך לשימושך האישי אין בעיה בכלל ושטיפה במים תאפשר לך ברוב המקרים שימושים חוזרים אך במקרים של חגיגות פרועות מומלץ תמיד להשתמש בקונדום כי בנינו מי עוצר את האקט והולך לשטוף?!

יחד עם זאת ראו את זה כהמלצה בלבד ובזמן שטיפת אביזר המין שלך יש גם להתייחס להוראות היצרן, ישנם אביזרי מין ממונעים שאינם עמידים לשטיפה ועל כן יש לנקוט פעולות ניקוי בהתאם.

שלכם - קיקי

מה את\ה מחפש\ת?

העגלה שלך