אביזרי מין בזול - מה האפשרויות?

אביזרי מין בזול - מה האפשרויות?

כולם מחפשים לקנות דברים בזול וכשמדובר באביזרי מין זה מתבטא בעיקר. אולי כי זו לא החולצה שנצא לטייל איתה ונשוויץ לעיני כל בתווית היוקרתית כשנשב עם הילדים בגינה…

אני לא מאמינה שהתופעה נובעת מקמצנות אלה יותר מחוסר ידע והבנה בכל הקשור בתעשיית אביזרי מין.

אנשים באמת מפספסים את העניין שגם תעשיית אביזרי מין כמו בכל תעשייה אחרת: מזון, טיפוח, הלבשה וכו'... גם בתעשיית אביזרי מין תמצאו מותגים גדולים ושווים לצד יצרני שוליים וחקיינים.

אביזרי מין זולים - האם מדובר באביזרים איכותיים?

ההבדל עשוי להיות עצום אבל לא בסימנים הנראים לעין לא מודעת, למשל סוגי החומרים מהם עשויים אביזרי מין לעיתים על פניו יראו דומים אך פירוק חומר מעמיק יגלה לנו על הרכב שונה כאשר יצרנים ללא פיקוח מוהלים את הסילקון האיכותי בפסולת על מנת לנפח את התוצרת ולחסוך בעלויות הסיליקון לצד הרצון הריווחי שלהם שהחומר ממנו עשוי המוצר ימהר להישחק מה שלא קורה בצעצועי מין העשויים ב - 100% מסיליקון טהור.

בצעצוע מין העשוי מסיליקון טהור הסברה שהמנגנון ישחק הרבה לפני שתגלו שחיקה בחומר הסיליקון ממנו הוא עשוי.

מה גם שצעצוע מין העשוי 100% סיליקון טהור עמיד לחום וקור קיצוני מה שמשאיר לך צעצוע מין עמיד ובטוח לשימוש.

תתפשרו על המחיר, אל תתפשרו על האיכות! 

זה לא שאני אומרת שהמחיר הוא זה שקובע אם מוצר טוב יותר או פחות, בחיי המקצועיים נחשפתי המון פעמים לצעצועי מין במחירים מופקעים שלא הייתי שמה עליהם פרוטה ולהיפך, כך שתרגישו בנוח להתפשר על מחיר אבל לעולם לא על איכות.

בתעשיית אביזרי מין תוכלו לאשר את איכות המוצר ואת טיבו רק על סמך חותמת של ה - FDA המאשרת את המוצר כראוי ובטוח לשימוש אדם.

אביזרי מין - כל מה שחשוב לדעת עליהם! 

תבינו בראש תעשיית אביזרי מין עומדות חברות ענק שמובילות בפיתוח מחקרים כך שלרוב תמצאו קטגוריית פרימיום מיוחדת שתהיה מעל כל מה שאתם מכירים ורק מלראות את המוצר עובד תבינו שהוא שווה כל שקל גם ברמת המפרט והפעילות וגם בטיב החומרים ממנו הוא עשוי ויחודו של המוצר לגמרי ניראת לעין כשבוחנים אותו במציאות למול מוצרים אחרים אבל זה לא תמיד עובר דרך תמונה.

מחקרים של שנים בתוספת אישור ה - FDA ושימוש בחומרים איכותיים חד משמעית עולים יותר כסף במיוחד כשמדובר בצעצוע מין מהמשוכללים עם ערך מוסף, אבל אם אתם מאלה שרק רוצים לבחון בפעם הראשונה, להתנסות במשהו חדש ועדיין לא בשלים להשקיע כל כך הרבה ובצדק!

תמיד תוכלו להתפשר על דגמים קלאסיים שמיוצרים ללא פשרות ועם תקן FDA שעונים על כל הדרישות.

מחירם המוזל הוא לא בגלל איכות פגומה אלה כי הם כבר עברו את שלב הטרנד וכיסו את עלויות הפיתוח והמחקר כך שנותר להנמיח אותם ביחס לפיתוחים החדשניים ולא אל תזלזלו בעובדה הזאת כי על פניו הדברים ניראים דומים אבל עדיין צעצועי מין עדכניים מביאים איתם בשורות חדשות בתחום כמו שכלולים חדשים, מנועים ופעולות חדשות וגם הסיליקון עובר עיבודים ומביא לנו מרקמים חדשים שמפתעים בתחושות.

אני בקלות יכולה לתת לכם דוגמאות לאביזרי מין זולים יותר או פחות אבל נמנעת מכמה סיבות.

קודם כל כי מחיר הוא אינדיבידואל ומה שיקר בעיני אחד יהיה זול בעיני אדם אחר וגם כי יחס המחירים משתנה בין הקטגויות.

טבעת רטט למשל היא מוצר זול ביחס לרוקט פוקט אבל מה קורה כשהחדשנות מביאה לנו מוצר שמשלב בין שני הקטגוריות במוצר אחד?! את הדברים האלה לא תמיד אפשר להעביר ללקוח דרך תמונה אז מין הסתם זה ישמע קצת יקר ביחס לשוק אם לא תחשפו להסבר של הפיתוח…

לכן אם נתקלתם במוצר שנראה לכם טוב וטיפה יקר תוכלו להשוות אותו למוצר אחר בקטגגוייה ולעשות פשרה על יכולת השילוב שלו או אולי על סבוג המנגנון עם פחות אופציות ולעיתים אפילו לוותר על אופציית הטעינה ולהמשיך עם שיטת הסוללות המיושנת (שאגב יש זוגות שמעדיפים את זה מבחירה כי זה יותר מתאים לאורך החיים שלהם) אבל לעולם אל תתפשרו על החומר שבא במגע קרוב עם גופכם, שיהיה ממותג מוכר FDA וכמובן שיהיה בעל תקנים מחמירים.

בהנאה רבה, שלכם קיקי

מה את\ה מחפש\ת?

העגלה שלך