ויאגרה טבעית

ויאגרה טבעית

אורח החיים הלחוץ וחיי היום יום העמוסים מביאים אותנו לחיות בסיר לחץ אחד גדול והדבר משפיע עלינו בדרכים שונות ולעיתים אף פוגע לנו בתפקוד היום יומי…

ויאגרה - איפה זה פוגש אותנו?

אחד המקומות הפגיעים ביותר אצל גברים (וכן, גם אצל נשים) זה בעולם האינטימי.

כשאנחנו חווים עומס נפשי והתמודדות אנחנו עשויים לגלות שהכושר המיני שלנו נפגע ואנחנו לא מצליחים לתפקד בשגרה עד כדי אובדן זיקפה.

עוד תופעה מוכרת היא שגם כאשר המשבר חולף וכבר יש רוגע, נמשיך לחוות קשיים של חרדת ביצוע בעקבות הכשלים שהופיעו אצלנו יחד עם התקופה הלחוצה והמשבר.

המוח זוכר לנו את רגעי השפל ובאופן אוטומטי זה דבק בנו, לא משחרר וממשיך להשפיע לנו על התפקוד.

כמובן שישנם עוד מצבים המשפיעים על התפקוד המיני שלנו ובאופן ישיר על יכולת הזיקפה כמו שימוש בתרופות שונות, שימוש בסמים ויש גם מי שאלכוהול עשוי לפגוע לו בתפקוד (כמובן שהתגובה אינדיבידואלית) ולגרום לו לאובדן זיקפה ולחוסר יכולת ולעיתים גם לחשק מיני ירוד.

כדורים לפתרון בעיית האין - אונות

הדרך הקלה והמושגת והיא גם הפופולרית ביותר בימינו לפתרון בעיית האין-אונות היא נטילת כדורים המיועדים לחיזוק ולשיפור התפקוד המיני של הגבר.

ויאגרה, סיאליס, לוויטרה, טדלפיל והמשפחה גדולה ומורחבת משנדמה לנו הם כדורים מחזקי זיקפה ומשפרי יכולת מינית והם כולם מיוצרים במעבדות וכתוצר של מחקרים ארוכי שנים.

רשימת הכדורים האלה מחייבים התייעצות עם רופא ורכישתם מלווה במרשם והם לגמרי הוכיחו את יעילותם ברוב מוחץ של 80% הצלחה.

עד כאן הכל נשמע מושלם, אבל מה עוד חשוב לדעת?

משפחת הכדורים הרפואיים לשיפור התפקוד המיני הם כימיקלים ולא טבעיים במלוא מובן המילה.

לנוטלים לעיתים מתעוררות תופעות לוואי כמו האצת דופק הלב, תחושת לחץ בראש והמציק ביותר הוא זיקפה סביב השעון עוד הרבה אחרי שהאקט נגמר.

מה גם שבעקבות תופעות הלוואי הללו הכדורים אסורים לשימוש בקרב גברים רבים הסובלים ממחלות כרוניות ובנינו הם אלה שהכי זקוקים להם.

האם כדורי מרשם לטיפול באין אונות הם תחליפי ויאגרה?

הפתרון השני עבור אותם גברים הנמצאים בסיכון וחוסר התאמה לכדורי המרשם לטיפול באין-אונות הם תחליפי ויאגרה או יש מי שמכנה אותם ויאגרה טבעית.

גם כאן השמות הם רבים:

סופר מן, רייזר 6, קאמגרה, נוטרי מן והרשימה עוד ארוכה מלהסתיים…
כל סוגי התחליפים הללו הם טבעיים לחלוטין, אין צורך במרשם ואף חלקם מוכרים כתוספי תזונה.
זאת אומרת אין בעיה להשיג, הם זמינים ובטוחים לשימוש אבל כמו שאתם כבר יודעים אין שום דבר מושלם.

הסיבה שקבוצת הכדורים במרשם רופא פופולרית יותר היא יעילות המוצר. שוב מזכירה לכם שהם עומדים על 80% הצלחה לעומת ויאגרה טבעית שלא תמיד מבריקה בהצלחתה.

האם ויאגרה טבעית יעילה?

השאלה המרכזית שעולה מתוך חקר פרטי שערכתי (לא משהו רשמי, נשענת על משובים מלקוחות) זה האם ויאגרה טבעית לא יעילה כלל או שפשוט אותם צרכנים שהתאכזבו ניסו והשוו אותה לויאגרה הרפואית שכמובן מנצחת?

תבינו ברגע שיש לנו למה להשוות על סמך חוויות קודמות החזק ביותר תמיד ינצח.

אני מתכוונת לומר שמי שנהג לקחת ויאגרה, סיאליס, לוויטרה וכל משפחתם המורחבת אי שם בעברו ובנסיבות החיים נאלץ להפסיק ולעבור לויאגרה טבעית ומשפחתה ככל הנראה לא יצליח לעולם להכיר ביעילות הקפסולה העדינה יותר לעומת האדם שמעולם לא נטל שום ויאגרה רפואית והתנסה לראשונה בויאגרה טבעית אז אין לו כל כך חווית הצלחה אחרת והוא היחיד שיכול לתת לנו תשובה אמינה בנושא.

כמובן שיש לקחת בחשבון שקיימים מגוון סוגים של ויאגרה טבעית והחוויה עשויה להשתנות בין סוג אחד לאחר.

מה גם שגם ויאגרה טבעית וגם ויאגרה רפואית הצליחו לזייף ולהפיץ סוגים שונים של חיקויים לא יעילים ולכן חשוב מאוד לדעת מה קונים וממי!

אתם יכולים להיעזר גם במגוון אביזרי סקס להעלאת החשק המיני..

 

נושאים נוספים לקריאה:

איך לבחור ויברטור?

מה את\ה מחפש\ת?

העגלה שלך