הלבשה סקסית

הלבשה סקסית

איי איי איי איזה נושא מעניין ודווקא בגלל שהוא כל כך שנוי במחלוקת.

יש מי שאומר: "עזבי אותך הלבשה סקסית אני מעדיף עירומה" ויש את מי שטוען ש: "חבל על הכסף במילא זה נקרע" ויש את מי שממש רואה את זה כחלק בלתי נפרד מחוויה סקסית במלוא העוצמה ואני לגמרי מבינה כל אמירה.

לא חייבים לאהוב, להתחבר או להשקיע בכל דבר. אני לא מנסה לשכנע ובהחלט מבינה שיש מי שרוצה לגשת ישר לעניינים וכל רגע עם הבד הדבוק לגוף מרחיק אותו מרצונותיו.

יש את מי שקשה לו לקבל את מידת ההשקעה והתמלוגים וזה בהחלט בסדר. 

רק מי שמשקיע בחיי המין שלו כמו ב"חפוז" שלא יתפלא למה חיי המין שלו נראים כמו הזדמנות רחוקה.

אני חלילה לא נכנסת לכיס של אף אחד ומבינה שהשקעה כזו או אחרת באה על חשבון משהו ולפעמים הוא נתפס קצת יותר משמעותי וזה הגיוני, אני חיה את זה כמו כולם.

הלבשה סקסית - השקעה בפרטים הקטנים

אבל אם נתייחס למשמעות לטווח ארוך אני בטוחה שישנה הבנה בצורך שלנו להשקיע גם בפרטים הקטנים ובמקרה הזה בהלבשה סקסית, אני מאמינה שאף אחד לא חושק באישה שלובשת את הפיג'מה שלו ולעיתים אפילו את החולצת עבודה המוכתמת כאילו היא עובדת בגבס כנען כל חייה.

אכן מדובר בהשקעה אבל גם פה אפשר למצוא במה להשקיע, נאמר רק בפריטים כמו תחתון תחרה, חוטיני, מדבקות לפטמות שעולות גרושים או אפילו לחכות לסיילים ויש המון הזדמנויות שיכולות להוזיל את ההשקעה.

אני לא מכירה אדם, גבר או אישה שילכו לים במעיל דובון, אני גם לא פגשתי עובדת משרד בפיג'מה של בן הזוג. למה? כי זה לא מקובל ללכת ככה, כי אנשים רואים את מידת ההשקעה העצמית שלנו.

אז למה מול בן או בת הזוג האדם שאנחנו הכי אוהבים זה בסדר להיות בבגדי עבודה מצ'וקמקים?! שאלה טובה.

אני רואה את עצמי כאדם וזה משהו שאני רואה כמעליב ומבזה אם הפרטנר שלי יהלך מטופח בכל מקום בעוד איתי באופן קבוע יהיה מרושל.

שוב אין צורך להתקומם זה מובן לי שבאורח חיים תובעני זה קורה וזה באמת בסדר.

אבל מידי פעם להשקיע באופן מיוחד לא לעיני העולם אלה לעיני השותף שלי לחיים, לאיש שבחרתי בו ולא מחשש שמא ילך עם אחרות או שישווה אותי אלה מתוך מקום של יחס מועדף, הערצה, הערכה ואכפתיות ולו לרגע לתת לו את הזכות הזאת ליהנות מההשקעה האינטימית בדרך מיוחדת עבורו גם אם הבגד הזה יחזיק את גופי רק לשלוש הדקות הראשונות וגם אם הוא מעדיף אותי בלי כלום.

אני אגיע מושקעת בהלבשה סקסית ושהוא יקלף אותי לבד.

הלבשה סקסית - המון יתרונות לקשר ובעיקר לעצמכם.ן 

זו אחלה דרך להעניק, זה אחלה כדי לשפר את חיי המין המשעממים וכמובן גם מצויין להרמת הבטחון העצמי ותחושת העצמה פנימית שכל אישה חפצה בה.

שוב חוזרת על זה. העניין לא חייב להיות יקר, רק האמירה חשובה פה, האכפתיות והרצון ליצור רגע מיוחד שלכם.

כל הרעיון של הלבשה סקסית הוא לצאת רגע מהדמות היומיומית שלך ולהיכנס לדמות חלומתייך, להפוך רק לרגע לדמות אחרת מהמקום שלך ובהתאם ליכולות שלך.

יש לי לקוחות שכבר מזמן עניין ההלבשה סקסית קטן עליהם והיום הם כבר הפכו את המיטה לבימת תיאטרון פרטית שמתאימה את הלבוש לפנטזיה.

אני לא מתכוונת להלבשה סקסית שגרתית אלה יותר לתחפושות, עדיין סקסיות מאוד אבל בהחלט תחפושות עם פיאות לשיער ואביזרים תואמים לחוויה שבא להם לחוש באותו היום.

אז לא אני לא אומרת שככה כולם צריכים לעשות את זה ולא בכל יום אבל בהחלט זה חשוב להשקיע בלבוש מתאים גם אם לא ואולי כי לא הולכים לצאת מחדר המיטות. 

תהנו עד כלות - שלכם קיקי

מה את\ה מחפש\ת?

העגלה שלך