אביזרי מין מומלצים לנשים

אביזרי מין מומלצים לנשים

שאלה שתמיד חוזרת על עצמה היא על איזה צעצוע מין אני ממליצה מבין המגוון הקיים? אז אני מודה שבעבר כשרק התחלתי לגעת בתחום אביזרי המין ולמרות המבחר היה די קל להמליץ על הנבחרים שבניהם.

עם השנים וככל שהתעשיה הזאת מתחדשת השאלה הזאת הופכת קשה ולא, ממש לא כי חסר על מה להמליץ הקושי האמיתי נובע בעיקר כי יש כל כך הרבה חידושים וטכנולוגיות שמחוללות שינוי לטובה בכל הקשור לעונג האישה.

למי שעוקב אחרי הדברים שלי יודע שאני לא שולפת המלצות מהשרוול אני באמת מאמינה ויודעת שאנחנו לא אנטומיה אחת ואין שום מוצר שיתאים לכל הנשים ב- 100%. מה שיעשה טוב לאחת לא תמיד יעשה טוב לאחרת ולמרות שאני נסיינית של כל המלאי שברשותי אני רק יכולה לדייק בחוויה האישית שלי, לתאר את היתרונות פלוס רעיונות למה שאפשר לעשות עם המוצר וכמובן מה החסרונות אם יש ולמי כל העונג הזה מתאים ומשם הבחירה היא רק שלך.


אביזרי מין מומלצים לנשים - אילו אביזרים מככבים?

אז תני לי לתת לך כמה המלצות עם הסבר מפורט ככל האפשר לגבי ההמלצות החמות ביותר בשוק תעשיית צעצועי המין.


רוקט פוקט

מדובר בחבר הכי טוב של האישה. הרוקט פוקט מתאים למתחילות ולמתקדמות שבינינו. הוא מתאים לאוננות אישית ומשתלב גם באקט הזוגי.

בתפיסה קל יותר להתחיל איתו כי לא מדובר בצעצוע לחדירה כך שאם יש מי שמתקשה עם המחשבה של חדירת משהו זר או חלילה לפרטנר יש קושי עם שילוב "מתחרה" הרוקט פוקט פה לתת את המענה לזה. כי הוא לא חודר במקום הפרטנר אלה שותף מלא להשלמת החוויה המינית. הרוקט פוקט מוסיף גירוי לדגדגן בעוד הפרטנר מבצע את פעולת החדירה ואינו תלוי הפרטנר. 

הרוקט פוקט מלווה אותך כבר בשלב המשחק המקדים ויכול להיות איתך עד הסוף הרטוב.

קטגוריית רוקט פוקט עשירה במגוון רחב של דגמים מחומרים שונים, מנגנונים משוכללים יותר או פחות, נטענים, עמידים למים ובעיצובים שונים.

אם את מחפשת רוקט פוקט שישתלב טוב באקט זוגי עלייך להקפיד בבחירת רוקט פוקט קטן ככל האפשר על מנת שישתלב ביניכם ולא יפריע בזמן הקרבה.

אם את יודעת שברוב הזמן תעשי בו שימוש לבד אני ממליצה לשים יותר דגש על ידית אחיזה שתשרת אותך בנוחות.

כמובן שאם את חסרת ניסיון ואין לך מושג לגבי המגע המועדף עלייך, מומלץ לבחור רוקט פוקט עם מגוון תנודות ואם אפשר אז גם שיהיה בעל מרקמים שונים, חלק - מחוספס, רך - קשה.

 

אביזרי מין מומלצים לנשים

מאלץ אורגזמה 

מאלץ אורגזמה הוא המוצר שמשלב את העונג של החדירה ואת עונג שיש בגירוי הדגדגן למעשה אם את מתלבטת לגבי ההעדפה שלך אז פה את תקבלי את כל החבילה במוצר אחד.

 

למי פחות מתאים? אני לא מכירה הרבה נשים שיסרבו לכל הטוב שיש למאלץ אורגזמה להציע אבל אם את מחפשת צעצוע שישתלב באקט זוגי אז המאלץ אורגזמה יכול לתרום רק לשואו מול הפרטנר או כתוספת לחדירה אנאלית. אז צריך לקחת את זה בחשבון.

תעשיית אביזרי המין מציעה מגוון עשיר של דגמים מחומרים שונים, מנגנונים משוכללים יותר או פחות, רוטטים או מסתובבים, מאובזרים ביותר ממנוע אחד, נטענים, עמידים למים ובעיצובים ועוצמות שונים, כמו כן ישנם גם פעולות שונות לדגדגן החל מרטט, פעולת הקשה על הדגדגן, יניקה ועוד…

וכאן הטיפ שלי למתחילות הוא לשים דגש בבחירה על כמה שיותר מצבי רטט כדי להתנסות בכמה שיותר עד שתגלי יותר על עצמך ועל ההעדפות שלך. חזק - עדין, ישר - מקומר, במרקם חלק או מחוספס. זה רק עניין של ניסוי וטעייה.


פלאג אנאלי

אז יש מי שתרים גבה ואולי תיבהל לקרוא את הפסקה הזאת אבל דעי לך שאם טרם ניסית אין לך הזכות לשפוט.

כן זה אקט שלא ברור מאליו ולא כל אחת מרשה לעצמה להגיע ולחוות אבל לקוראות בנינו שעם ראש פתוח אני יכולה להבטיח שאין עונג כזה!

פלאג אנאלי מתאים גם הוא לשימוש אישי וגם זוגי. בזמן האקט עם הפרטנר הפלאג ממוקם באחורייך ואם תוסיפי לזה גם רוקט פוקט אני מבטיחה לך שאין מאושרת ממך בכל העולם… רגע של הנצחה.


לסיכום,

לכל אשה, יתאים צעצוע אחר ואולי כמה סוגי צעצועים לזמנים שונים. מה שחשוב, זה לשמור על ראש פתוח, להכיר את גופך ולהתנסות. ואני פה תמיד בשבילכן לייעוץ מקצועי ורגיש.מה את\ה מחפש\ת?

העגלה שלך