חוקן אנאלי

חוקן אנאלי

יש מי הנרתעים מהמילה, שזה נשמע להם קיצוני ומאיים. הסיבה לכך שמדובר בהתעסקות פחות אסתטית למה שאנחנו מבינים, האמת שזה לא מדויק כי ההתעסקות היא אכן כזאת אבל התוצאה האמיתית היא ניקיון עמוק יותר של הגוף שלנו.


החששות מובנות… בסופו של דבר מדובר בחדירה פולשנית שתפקידה לפלוט זוהמה הקיימת בגופינו, משהו שאנחנו די מתכחשים לקיומו בהנחה שאנחנו בריאים ומערכת העיכול שלנו מתפקדת כנראה שאפילו לא נחשוב על מהלך כזה ולמי שסובל מבעיות כאלה גם הוא לא נלהב להישען על פעולת ניקיון כזה. 


בתודעה תמיד חונכנו שמה שהגוף לא צריך הוא פולט לבד החוצה אבל בעידן המזון המתועש אנחנו עלולים להסתובב עם פסולת שמלווה אותנו ביום יום ומסרבת לצאת…


לא, לא התבלבלת זה לא מאמר רפואי ואין לי צורך לשכנע אותך להשתמש בחוקן כדי לנקות את גופך אבל כן לגלות לך מה באמת עומד אחרי המצרך החשוב ביעילותו, איך הוא מתחבר לעולם אביזרי מין ומתי ואיך נכון להכניס אותו לחייך.

למה משמש חוקן אנאלי?

חוקן אנאלי הוא מוצר פופולרי בעולם הרפואה כפי שציינתי כבר בהתחלה יש אנשים הסובלים מתפקוד מעיים ונעזרים בחוקן אנאלי לשיפור בריאותם אבל איך זה בכל זאת קשור לתעשיית אביזרי מין? הרי לא מדובר באקט סקסי ואם נודה באמת יש מי שזה אפילו מוריד לו חשק לחשוב על זה.


חוקן אנאלי משרת אותנו לניקוי הרקטום לפני אקט חדירה, לא מעט נשים וגברים בעולם נעזרים בו כדי לנקות עצמם לפני חדירה של צעצוע או הפרטנר וזה גם הסוד של כוכבות הפורנו הגדולות.


כמי שיכולה להתהדר שנכחה לא פעם על סט צילומי פורנו וראתה שוב ושוב מה קורה אחרי הקלעים, כן אני
אדם סקרן ולא מסוגלת להשאיר מקום לדמיון. ראיתי את ההכנה קדם צילומים וכמובן קדם עריכה.


אם תשאלו אותי את דעתי על סרטי פורנו? אז בגדול אפשר לקבל רעיונות, אפילו לעורר את החשק עם צפייה בסרט אבל בשום אופן לא להאמין לכל מה שרואים, כי "דברים שרואים מכאן לא רואים משם" אבל זה כבר נושא אחר ונשאיר את זה למאמר מכובד בפני עצמו.


על חוקן אנאלי ובריאות 

ובחזרה לנושא שלנו - חוקן אנאלי. אז למדנו דרך תעשיית הסקס העולמי ודרך צילומים של סרטי פורנו על שימוש בחוקן אנאלי כדי להתנקות ואם נתעמק במחקרים רפואיים נגלה שזה מאוד בריא לנקות לעיתים את הגוף מהפסולת שתעשיית המזון דואגת להאכיל אותנו בו, כך שאף על פי שמדובר בתהליך לא כייפי במיוחד אנחנו מגלים שהוא יעיל לבריאות שלנו, לניקיון הגוף מבפנים מה שמשרת אותנו באקט חסר מעצורים למי שאוהב אנאלי ואפילו לאלה שטרם התחילו אבל מאוד מסוקרנים ומודאגים ממה שעלול לקרות בדרך.


אז ממה כן צריך להיזהר ומה חשוב לדעת?

כמו בכל דבר גם במקרה הזה מדובר בתעשיה המקדמת גם את העניינים הכלכלים שלה ולכן יש אינספור סוגי חוקנים.


ישנם חוקנים בעולם הרפואה שמכילים בתוכם נוזל ניקוי בתערובת עם עוד רכיבים, שלא טבעיים כמו מים אם נהיה עדינים בהגדרה מה שהופך פעולה טבעית ללא טבעית בעליל. יש להיזהר לא להשתמש בהם בתדירות ובטח שלא להשתמש ללא אישור מרופא.


חוקן אנאלי המגיע כמיכל ריק, אתם תמלאו אותו במים וכמובן שזה הכי טבעי שיש, אתם יודעים בדיוק מה יש שם. תחשבו שפשוט לקחתם את ברז המים הביתי ושטפתם את גופכם מבפנים.

גם בערכת שטיפה ביתית ופשוטה תמצאו מבחר. גדלים, צבעים, עיצובים וסוגי חומרים שונים.

מה שמבדיל בעיקר ועלייך לקחת בחשבון הוא גודל המוצר:

  • מיכל קטן, צינורית קטנה = ניקוי פנימי פחות עמוק.
  • מיכל גדול, צינורית ארוכה = שטיפה עמוקה יותר.


חוץ מזה היתר שולי לא משנה הצבע, או הגודל הם כבר יעשו את אותה עבודה אז פשוט לקחת את מה שמתחברים אליו הכי הרבה.

מחפשים הנאה בדלת האחורית? יש לנו עוד כמה דברים שיעניינו אתכם:

פלאג אנאלי

חרוזים אנאליים

מה את\ה מחפש\ת?

העגלה שלך