כדורים להגדלת איבר המין

כדורים להגדלת איבר המין

עניין ההתעסקות של גברים בגודל איבר המין שלהם קיבל נפח יותר גדול מהמשמעות האמיתית של הדבר ומההשפעה האמיתית על חווית המין הנשית.

אני לא אומרת שאיבר מין מרשים זו בעיה אני מחדדת את העובדה שאם הוא לא עד כדי כך מרשים זו בכלל לא בעיה כי מה לעשות הסברתי את זה מליוני פעמים והפעם אציין זאת שוב.

70% מהנשים בעולם כלל לא גומרות מחדירה וכדי לענג את הדגדגן לעיתים מספיק מעט להתחכך.

למה צריך איבר מין מרשים וגדול?

אז למה גבר צריך איבר מין מרשים? התשובה נמצאת בגוף השאלה.

איבר מין מרשים נועד להרשים מה שאומר שמדובר במהלך מנטלי של הגבר כאשר הוא אינו מסופק ממה שהבריאה העניקה לו.

איבר מין גברי קטן יכול לפגוע רק בדבר אחד באקט המיני. דבר אחד שבלעדיו אקט מיני לא יכול לצאת מנצח.

ניחשת מה? הביטחון העצמי של הגבר.

אם אין ביטחון עצמי ואהבה עצמית ככל הנראה שלא באמת נהיה נוכחים באקט מה שאומר שגם לא נשקיע במה שהפרטנרית זקוקה לו וזה גירוי נכון.

אבל בגלל שהעם הזכרי דורש איבר מין מרשים אז כגודל הדרישה כך גם גודל ההיצע ועם המגוון ההולך וגדל כך גם החרטות והבלוף.|

אל תיקח את זה אישית אבל אם אין קהל אין הצגה ואם יש קהל אז יהיה מגוון הצגות ולעיתים חלקן לא יהיו הצגות מבדרות. הכוונה לבלוף.

התעשייה של אביזרי המין יודעת בדיוק מה החולשה שלנו הצרכנים ולצערי יש לא מעט המנצלים את הסיטואציה המורכבת הזאת.

איבר מין גדול סמל לגבריות 

מאז ומעולם איבר מין גדול ומרשים היה סמל סטטוס לגבריות (למרות שכאישה אני יכולה להגיד שישנם דברים חשובים לי הרבה יותר בגבר) ובעידן המקבל השכלה מינית מתעשיית הפורנו העולמית אז מאוד קל להשפיע הלכה למעשה על הגבר הממוצע שחושק כל כולו באיבר מין שמעולם לא היה לו.

אז כיום קיימים מבחר מוצרים המציעם להגדיל איבר המין: משאבות יניקה לגבר, קרמים להגדלה, אנדרו פינס, טיפולי הזרקות אצל רופא מומחה וכדורים.

אילו אפשרויות קיימות היום בשוק להגדלת איבר המין אצל גברים?

תנו לי לעשות לכם סדר אחת ולתמיד ולתת לכם הסבר קצר על האפשרויות.

המשאבות והקרמים - מדובר בשני מוצרים שונים אבל משום מה הרעיון זהה ולכן הכנסתי אותם יחד.

פעולת ההגדלה נעשית על ידי האצה של זרימת הדם אם נתייחס למשאבה אז היא יוצרת וואקם על האיבר, כלי הדם מתרחבים וזרימת דם מואצת באופן טבעי.

ברגע שזרימת הדם מואצת איבר המין יגיע למקסימום שלו.

זה לא יצמיח עוד ס"מ מעבר לקיים הלא ממומש אצלך, אם הזיקפה שלך הגיעה לשיאה באופן טבעי אז השימוש במשאבה טובה תביא צמיחה חד פעמית של עד 2.5 ס"מ במקרה הטוב.

הקרמים עושים פעולה זהה באמצעות תערובת המופקת מצמחים כמו אקליפטוס ומנטה המשפעים על כלי הדם ויוצרים בהם הרחבה באופן טבעי וחד פעמי.

אנדרו פינס הוא מכשיר אירופאי בתקן בינלאומי היחיד שמבטיח תוצאה ממושכת.

הוא מצריך עבודה עקבית, התמדה וסבלנות. המכשיר עובד על הזוקפים מותח אותם ומאריך בהדרגה.

אתם מכירים את הסיפור על שבט אפריקאי שקושר אבן קצה קצהו של הפין על מנת להגדיל את איבר המין? אז מדובר באותו רעיון רק בשיטה מודרנית ומבוקרת הבטוחה לשימוש.

הזרקות לאיבר המין, מילה שזה עובד אבל אישית לא ממליצה.

התוצאה לזמן ממושך אבל מצריך טיפול בכל פרק זמן, תחשוב רגע על הזרקות בפנים, נכון שעם השנים ישנם עיוותים במרקם העור אז כנראה שככה זה ישפיע על הצורה של איבר מינך בחלוף הזמן אין מה לעשות השיטה בסופו של דבר פולשנית ולא נעימה ואפילו רחוק מלהיות בטוחה. באופן אישי אם הייתי גבר לעולם לא הייתי מאפשרת שמחט כל שהיא 

תחדור את רקמת הפין שלי אבל זה כבר נושא אישי לגמרי.

והדור החדש מכיר היום בצרה אוניברסלית והיא כדורים להגדלת הפין.

חברים, לא. ברצינות צאו מהסרט שאתם חיים בו. השנה שנת 2023 ואין עוד כדור או גלולה כל שהוא שיכול לתת לך תוצאה של גדילה באיבר המין.

אני עוסקת למעלה מעשור בתחום, נכחתי באינספור תערוכות אביזרי מין מהמובילים בעולם, טיפלתי באלפי לקוחות ואני עדיין מחפשת עדות של הגדלה מהבדיחה הזאת שנקראת כדורים להגדלת איבר המין.

לא משנה כמה חיפשתי, שאלתי בין לקוחותי שהתפתו לטרנד הזה, קניתי בעצמי וניסיתי על שפן הנסיונות הפרטי שלי ועל אף חוות הדעת (שלדעתי מפוברקות) לא מצאתי שום מילימטר אחד בודד של צמיחה או היגיון לבולשיט הזה.

אז בבקשה אנא אם אין לכם מה לעשות עם הכסף בואו אלי ואדאג לכם למשהו יעיל ואולי אפילו מפנק אבל אל תיפלו לשרלטנות הזאת שפקדה אותנו.

שלך - קיקי

מה את\ה מחפש\ת?

העגלה שלך