אזיקים לסקס

אזיקים לסקס

אני לא יודעת מה דעתך על שילוב אביזרי מין במיטה ועד כמה צעצועי מין נוכחים בחייך אבל אזיקים לסקס הם סוג של צעצוע מין פופולרי בקרב זוגות רבים (גם עבור הונילים שבנינו) ומצויים כמעט בכל בית ובכל מיטה. אני אישית לא מכירה הרבה זוגות שלא רשמו לעצמם לפחות איזה חוויה או שתיים עם אזיקי סקס. 

משום מה אזיקים לסקס מקבלים תגובה חיובית כמעט אצל כל אחד ואחת וזאת משום שהם נחשבים לאביזר סקס לשימוש הדדי, לא פולשני ולא נותן תחושה שהם מחליפים אף אחד בסשן ולמעשה גם אין מה לעשות איתם בשימוש עצמי. 

אזיקים לסקס - במגוון עיצובים ודגמים לבחירה

כמו כל תחום מפותח גם אזיקים לסקס קיימים במגוון עיצובים ודגמים שונים לבחירה. ההבדל ניכר בעיקר בחומרים השונים של האזיקים, למרות שבפועל הם מקדשים את אותו רעיון.

יש העשויים מתכת וישנן העשויים מרצועות עור או דמוי עור זה כבר תלוי בתקציב ובהשקפה שלכם בכל הנוגע בעורות ושמירה על בעלי החיים שלנו. 

ממה שהצלחתי לבחון בין לקוחותי המכריע בהחלטת ההשקעה הוא עד כמה עמוק אתם בתחום הריתוק כחלק מהסקס, מי שעמוק בז'אנר לרוב יעדיף להשקיע בעור אמיתי וזה בגלל הנחת יסוד שהחומר הזה הכי עמיד למרות שאני יכולה להעיד על תחליפי עור בימינו שהם ברמת גימור באיכות גבוהה שלא יורדת כלל מחומר העור המקורי. 

אזיקים ממתכת - גימיק או באמת מומלצים לשימוש?

נכון יש את האזיקים לסקס העשויים מתכת כמו שנהוג לראות אצל שוטרים אבל באופן גורף מקצוענים יודעים שמדובר בגימיק מבחינתם שעשוי לגרום לכאב לא רצוי במפרק היד וגם להגביל ברמת השימוש. 

תחשבו על זה ככה, אזיקי מתכת קצת מגבילים ולא כי הם תואמים לדגם שמוכר לנו מהשוטרים אלה הנמכרות בחנויות סקס מגיעות עם פטנט פתיחה בעת מצוקה כך שאפשר לאבד את המפתח ואין מה לחשוש מהאובדן.

המגבלה שאני מתכוונת באזיקי מתכת היא שהם קשורים זה לזה בשרשרת ולא ניתנים להפרדה במקרים בהם רוצים להרחיב את התנועה או לקשור את הפרטנר עם ידיים או רגליים פשוקות.

במקרים כאלה לא תהיה לנו ברירה ונאלץ להצטייד לפחות בעוד זוג נוסף, אם תרצו גם ידיים וגם רגליים תכפילו את הסט הזה בארבע. 

עם הרצועות הסיפור כבר לגמרי אחר, ניתן להפריד את הזוג ובעזרת אזיקון, חבל או כל אלתור אחר תוכלו להסתפק בזוג אחד ואם תרצו לקשור ידיים ורגליים אז מקסימום בשתי זוגות לצורך העניין. מה גם שהם רכים יותר ולא גורמים לכאב בפרקי היד תוך כדי השימוש.

חשוב לדעת שאזיקים לידיים ולרגליים נראים אותו הדבר אבל מידות ההיקף שונות. היד והרגל שלנו בהיקף אחר אז שימו לב לכך. 

גם לאזיקי סקס העשויים ממתכת וגם לאלה העשויים מרצועות ישנם סטים בנויים בתחכומים ועיצובים מגוונים. כאלה שמגיעים בעיצוב גותי, הברקות, פרוות, שיבוץ אבני חן או ניטים. 

ישנם ערכות קשירה וריתוק המחברים באמצעות אזיקים את הידיים ואת הרגליים עם שרשראות רצועות או עם לולאה מתפצלת בצורת X, ישנם אזיקים הנתפסים על מוטות והאופציות עוד מגוונות…

כן אני שומעת על זוגות שמתחברים ממש לאזיקי מתכת כי זה מכניס אותם למשחק תפקידים של שוטרים ופושעים אבל אם זה לא בדיוק הקטע שלכם ואתם מעוניינים בריתוק וגיוון אז די ברור שההמלצה שלי היא דווקא סט אזיקים של רצועות מעור או תחליפי עור.

הפנטזיות איתם מגוונות ומאפשרות אין סוף אופציות לריתוק ואפשר לרתום אותם כמעט לכל רהיט בבית רק יש להצטייד באזיקונים או שרשראות והחיבור הזה יהיה מרתק במיוחד.

אז עכשיו שהכל כבר ברור ואתם יודעים בדיוק איזה אזיקים ישלימו לכם את הפנטזיה…

החלטתם כבר מי הקושר ומי ישאר מרותק כל הדרך אל העונג?

מה את\ה מחפש\ת?

העגלה שלך